Sesja wizerunkowa Łódź

Ten sezon obfituje w kreatywne projekty!

Reklamowa fotografia produktowa Łódź, czyli sesja zdjęciowa pokazująca produkty, a w tym przypadku pokazująca proces powstawania produktów, proces kontroli jakości, proces tworzenia, projektowania. Jestem zachwyconym tym co udało się stworzyć podczas tej produktowej sesji Łódź, wiele dużych agencji reklamowych podejmowało się tego wyzwania ale dopiero ja sprostałem temu zadaniu.

Fotografia produktowa nie jest łatwa dziedziną fotografii, a szczególnie reklamowa fotografia produktowa. Pokazanie ładnego przedmiotu w przyjemnym dla oka miejscu jest łatwiejsze, nie powiem że łatwe, gdyż należy zadbać o kompozycję obrazu, jeśli tworzymy ich kilka, czy kilkanaście i więcej o zróżnicowanie kadrów, planów, niemniej kreatywna fotografia jest zawsze wyzwaniem, nie tylko podczas procesu tworzenia kadrów, do takiej sesji produktowej należy się przygotować wcześniej. Potrzebne są odpowiednie inspiracje z zakresu fotografii produktowej, tak zwany moodboard. Taki plan na sesje reklamową na pewno ułatwi sam proce tworzenia. Niemniej ja jak zawsze na sesji miałem osobę odpowiedzialną za oświetlenie, która pomagała cały czas kontrolować zastane światło.

Fotografia reklamowa w mojej opinii może obejść się bez błysku, niemniej lubię okraszać kadry światłem które mogę kreatywnie ustawiać i kontrolować. Tym razem na sesję zabrałem dwie lampy quantum x pro 400 wraz ze soft-box —> klik,  i beauty-dish em —> klikPraktycznie 75 % kadrów zawdzięczam odpowiedniemu dobraniu światła błyskowego względem zastanego. Nie wiem czy wiecie, ale powiem Wam że HSS w tych lampach z flagowym Nikonem Z9 nie działa. Dokładnie tak. Te lampy po prostu nie ogarniają tego aparatu, jest to ich wielki minus, pomimo tego że miał HSS działać to nie działa. Może naprawią to gdy wejdzie aktualizacja softu?….

Pomijając ten dość duży problem udało mi się wykonać całą sesję zdjęciową w sposób jaki chciałem. Kreatywne ujęcia w fotografii produktowej są kluczowe, właśnie tym wasi zleceniodawcy będą się wyróżniać na tle konkurencji ! Tym wy, producenci!

Zdjęcia produktowe Łódź to jeden z wielu czynników dzięki którym to was wybierze klient. Najlepsze zdjęcia produktowe Łódź to więcej niż połowa sukcesu.

Efekty sesji reklamowej jakie wam prezentuję poniżej są dowodem na wszystko co wcześniej napisałem, fundamentem w fotografii reklamowej jest jakość zdjęć, im ta jakość wyższa tym szersze pola eksploatacji zdjęć i filmów z takiej sesji produktowej. Dzięki dobrym zdjęciom dotrzecie do wybranej grupy odbiorców, klientów.

Wyprzedźcie konkurencję! Pokażcie wasze linie produkcyjne, stańcie się wiarygodnym producentem, ja wykonam dla was kreatywną sesję produktową, przedstawię to w jaki sposób tworzycie swoje produkty.

Jeśli macie jakieś pytania zapraszam do zakładki „KONTAKT”, tam na nie odpowiem.
Zdjęcia produktowe wykonuje na terenie całej Polski ale również w naszym studiu fotograficznym, STUDIODAYLIGHT.PL 

Pozdrawiam

Rafał Kalabiński

www.rafalkalabinski.pl

IG www.instagram.com/rafalkalabinski.pl

rEKLAMOWA FOTOGRAFIA PRODUKTOWA łódź

rEKLAMOWA FOTOGRAFIA PRODUKTOWA łódźreklamowa FOTOGRAFIA ŁÓDŹ