Kolejna już odsłona blogowa u mnie! Sesja do portfolio, a tak na prawdę sesja portretowa wykonana w naszym studiu studiodaylight.pl —>klik.
Spotkanie z Kubą @nowickibrudnopis nie było bardzo planowane, nie umawialiśmy się 5 lat na sesje. Po prostu stwierdziliśmy że się spotkamy i zrobimy wspólnie coś, to coś to właśnie sesja zdjęciowa studyjna, nasze krótkie ustalenia zawierały dobór ubrań pod sesję portretową i pokazanie przeze mnie małego mood board’u składającego się z kilku planowanych kadrów.

Tak znakomicie przygotowana sesja portretowa nie mogła się nie udać.
Gość w domu….  Czyli 
mój przyjaciel fotograf Seweryn Cieślik również umówił się z Kuba na sesję portretową! Dokładnie tak, zrobiliśmy sobie mały test gdyż mamy dla was niespodziankę, wkrótce zorganizujemy warsztaty z fotografii portretowej i fashion w naszym studiu w Łodzi.
Będą modelki, może jakiś znakomity ciekawy model? Chcecie? Będą luźne opowieści o fotografii i duża, wręcz ogromna dawka wiedzy.
Będzie też błysk i blask, dużo pracy ze światłem, trochę o obróbce, o pozyskiwaniu klientów i o tym czym i dlaczego fotografujemy.

Wracając do naszej sesji portretowej,   

Kuba to facet którego nigdy nie zapomnę, takich ludzi się po prostu nie zapomina.

Godzina sesji z Kuba podzielona na pół mniej więcej gdyż zdjęcia robił też @seweryncieslik pokazała ile jedna osoba może przekazać pozytywnej energii…

Ja tego dnia nie byłem w kreatywnej formie, po dużych wyczerpujących projektach, marzyłem tylko o tym by nie wstawać z łóżka, a na pewno nie o tym by szykować mnóstwo sprzętu, jechać pół miasta z domu do studia @studiodaylight.pl.

Kuba rozświetlił ten dzień, usiadł na fotelu który przyniosłem i w 3 sekundy przypomniał mi jak kocham fotografować!

Jego historia jest bardzo ciekawa, nie mnie o niej pisać, ja dzięki niej mogę się inspirować!

Dziękuję za ten dzień jak nie wiem co!

Na pytania o warsztaty fotograficzne odpowiem z poziomu zakładki  „KONTAKT”,  na temat sesji portretowych czy zdjęć do portfolio również.
Pamiętajcie że i wy możecie wynająć nasze studio, STUDIODAYLIGHT.PL 

Pozdrawiam

Rafał Kalabiński

www.rafalkalabinski.pl

IG www.instagram.com/rafalkalabinski.pl

Fotografia portretowa

Fotografia portretowaFotografia portretowa łódź