Witajcie moi mili kochani, nazywam się Rafał Kalabiński i jestem fotografem.

Jeśli poszukujecie fotograf łódź to trafiliście doskonale, gdyż fotografuje na terenie Łodzi i całej Polski!

Ogromnie cieszymy się, że do mnie trafiliście.

Zapewne wiele zdjęć przewinęło się przez wasze głowy, ale skoro już się spotkaliśmy pozwólcie, że przedstawimy sposób na waszą historię.

Przede wszystkim tworzę piękne, radosne zdjęcia dzięki którym cofniecie się w czasie, poczujecie emocje a nawet na nowo odkryjecie intymne chwile. Kadry pełne wzruszających, uśmiechniętych momentów i nieoczekiwanych zwrotów akacji kreuję z niezwykłą starannością dbając o szczegóły, aby perfekcyjnie dopracować
każdą z fotografii i zachować klimat całego ślubu. Kreatywnie zamykam w obrazach chwilę.

Wyróżnia mnie doskonały kontakt z Wami. W dniu ślubu jesteśmy znajomymi, więc możecie na mnie liczyć w pełni.
Pomogę idealnie dopiąć butonierkę, zawiązać fular, opowiem śmieszną anegdotę, porozmawiamy o podróżach czy psach które kocham.
Jeżeli potrzebujecie podsuwam gotowe rozwiązania przed ślubem ale i w nerwowych chwilach. Zdarza mi się rozładować napiętą atmosferę dzięki czemu czujecie się swobodniej w moim towarzystwie i przed obiektywem. Dzięki zaufaniu buduję z Wami dobrą relację co pozwala dostrzec to, o czym byście nawet nie pomyśleli i tworzyć indywidualną, jedyną w swoim rodzaju opowieść tego dnia.

Nie będę straszyć was fleszem na przygotowaniach czy podczas ceremonii, na imprezie trochę „pobłyskam” byście byli moimi gwiazdami!
Dynamiczne zdjęcia to jedna z rzeczy którą uwielbiam, z całej siły urozmaicam wasz reportaż używając wszystkich umiejętności fotografowania oraz patrzenia, tworzę w kadrach wręcz namacalny ruch, kreując naturalne i niepozowane zdjęcia.
Poszukuję emocji, Waszych jak i najbliższych, a przy całej złożoności kadrów i chwil pamiętamy o zachowaniu indywidualnego klimatu ślubu.

Jestem fotografem ślubnym pracującym na terenie całej polski i zagranicą.
Fotografowanie ślubów w warszawie w starej fabryce papieru, w dolinie cedronu, sesja plenerowe w górach, czy reportaż ślubny w Krakowie, lub zdjęcia ślubne w folwark Wąsowo, folwark Wiązy, czy cegielnia Rzucewo jest dla mnie wielką przyjemnością, przygodą mojego życia!

FOTOGRAFUJĘ Z MIŁOŚCI DO FOTOGRAFII,

DLA LUDZI

KTÓRZY SIĘ KOCHAJĄ I OCZEKUJĄ OD ŻYCIA CZEGOŚ WIĘCEJ.

POZNAJMY SIĘ!