Witajcie moi drodzy kochani, jak wiecie fotografia wnętrz łódź, czy sesja wizerunkowa łódź nie są mi obce. Zatem zapraszam was na podróż po nowym miejscu na mapie naszego województwa jakim jest Elteni Atelier —> Klik.

Właśnie jakiś czas temu miałem okazję odwiedzić to bardzo ciekawe miejsce, powiem tak, zaskoczył mnie ten niewielki gabinet urody i odnowy biologicznej, swoją ergonomią, designem, możliwościami jakie w sobie kryje, mnogość zabiegów i ćwiczeń jest niesamowita i to wszystko w jednym miejscu.
Takie sesje wnętrz Łódź uwielbiam, fotografia pięknych wnętrz jest czystą przyjemnością dla oka i duszy.

Podstawą w mojej opinii w fotografii wnętrz Łódź jest podtrzymanie klimatu na zdjęciach jaki panuje w danej przestrzeni. To właśnie najtrudniejszy aspekt fotografii wnętrz a zarazem najciekawszy!
Ta wyjątkowa kreatywna sesja wnętrz została rozszerzona o portrety wizerunkowa załogi Elteni, dwie cudowne kobiety które własnymi rękoma (z niewielką pomocą swoich mężów) stworzyły to miejsce! Mam nadzieję że udało mi się przybliżyć tymi portretami wizerunkowymi miłą atmosferę jaką one tworzą w Elteni Atelier.

Uważam też, że pomysł na zdjęcia z zabiegów, ćwiczeń jest trafiony w dziesiątkę, właśnie te zdjęcia wizerunkowe, kreatywne zdjęcia wizerunkowe opowiadają historię tego jakże urokliwego a zarazem profesjonalnie zaprojektowanego i wyposażonego wnętrza. W takim przypadku fotografia wnętrz Łódź wchodzi na inny poziom, poziom indywidualnej sesji reklamowej połączonej z sesją wizerunkową, a to daje finalny efekt jaki widzicie poniżej! Sesje portretowe korporacyjne czy inaczej nazywane sesje wizerunkowe środowiskowe są znakomite by pokazać załogę waszego okrętu.

To właśnie nie rolki na Instagramie z podskokami i dziwnymi minami z których za kilkanaście lat wasze dzieci będą się śmiać pokazują szczerze was, robią to zdjęcia, szczere, zdjęcia portretowa. One tak szybko nie znikną, pokażą czas który minął, pokażą wszystko!

Trochę „pojechałem” z tematem, wracając do sesji wizerunkowych Łódź, polecam wam wszystkim pokazać się swoim przyszłym klientom !

Kreatywna sesja ukazująca waszą pracę będzie doskonałym przedstawieniem waszej osoby, waszej działalności, opowie o tym co tworzycie, o tym dlaczego to robicie.

Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami takich sesji zdjęciowych zapraszam do zakładki „KONTAKT”, tam odpowiem wam na wszelkie wasze pytania.
Fotografuję wnętrza na terenie całej Polski tak samo jak sesje wizerunkowe, zapraszam również do naszego studia fotograficznego, STUDIODAYLIGHT.PL 

Pozdrawiam

Rafał Kalabiński

www.rafalkalabinski.pl

IG www.instagram.com/rafalkalabinski.pl

fotografia WNĘTRZ łódź

fotografia WNĘTRZ łódźfOTOGRAFIA WNĘTRZ łÓDŹ