Zdjęcia typu polaroid

ZDJ ĘCIA TYPU POLAROID I ZDJĘCIA TESTOWE DO PORTFOLIO –  taki oto temat trafia na mojego bloga. Pierwsza sesja zdjęciowa może zacząć się od zdjęć typu polaroid! Sesja polaroid jest to sesja dla początkujących modelek jak i modeli, ale też jest potrzebna profesjonalnym modelkom i modelom.
Najważniejsze w zdjęciach typu polaroid jest naturalność, są to zdjęcia bez retuszu, nie poprawiamy na takich ujęciach ani cery, ani sylwetki, zdjęcia polaroid mają pokazywać obecną sylwetkę i kondycję naszej skóry, aktualną fryzurę, kolor włosów. Dlatego ważne by polaroidy były aktualne.
Sesja taka zawiera się w dosłownie 10-12 ujęciach i to wystarczy. Oczywiście jeśli dostarczycie więcej zdjęci, nic złego się nie stanie.

PRZYGOTOWANIE DO SESJI TYPU POLAROID – Pamiętajcie aby do sesji polaroid przygotować się odpowiednio. polecam zadbanie o siebie na kilka dni przed  sesja powoli odpocząć. zadbać o kondycję skóry, paznokci i włosów. warto przyjść po prostu wypoczętym. Strój do zdjęć typu polaroid to kostium kąpielowy najlepiej czarny.
SESJA TESTOWA DO PORTFOLIO – Taka sesje to po prostu sesja zdjęciowa do portfolio, w której możemy ale nie musimy skorzystać z profesjonalnego wizażu, albo po prostu mieć makijaż, w przeciwieństwie do zdjęć polaroid no make up. Podczas zdjęć testowych mamy możliwość pracy z różnymi stylizacjami odzieżowymi i włosów.
Dodatkowo sesja testowa dla agencji modelek powinna być wykonana na najwyższymi poziomie, czym lepsze zdjęcia testowe do agencji modelek trafią, tym większa szansa na dostanie się.

PODUMOWANIE ZDJĘĆ TESTOWYCH DO AGENCJI MODELEK I ZDJĘĆ TYPU POLAROID – Jedna i druga sesja zdjęciowa jest kluczować by wysłać „CV”, do agencji modelek. czym mamy lepiej wykonane sesje polaroid i sesje testowe do agencji tym większa szansa na dostanie się.
To właśnie od was zależy gdzie udacie się na polaroidy i test. Pamiętajcie że pierwsza sesje zdjęciowa może zostać tak poprowadzona byście dostali mnóstwo dobrych wskazówek. Ja osobiście prowadząc pierwszą sesje dla modelek, modeli, prowadze równocześnie „szkolenie”, tłumaczę co jak wygląda i dlaczego lepiej jest tak pozować a nie inaczej. Poniżej przedstawiam wam pierwszą w życiu sesję typu polaroid i zdjęcia testowe jakie wykonałem do agencji modelek dla cudownej M.

Zapraszam was do rezerwacji terminów na sesje polaroid i zdjęcia testowe w naszym nowym pięknym studiu, więcej info w zakładce „KONTAKT”.

Rafał Kalabiński

www.rafalkalabinski.pl

IG www.instagram.com/rafalkalabinski.pl

ZDJĘCIA TYPU POLAROID ZDJĘCIA TESTOWE I ZDJĘCIA POLAROID

ZDJĘCIA TYPU POLAROIDZDJĘCIA TESTOWE I ZDJĘCIA POLAROID ZDJĘCIA TESTOWE I POLAROID ŁÓDŹ