Fotograf ślubny Łódź

Witajcie moi drodzy kochani! Jak doskonale wiecie jako fotograf ślubny Łódź,
wykonuję też inne sesje zdjęciowe, przykładem jest poniższy blog wykonany w naszym studio fotograficzne Łódź studiodaylight.pl

Jest to już kolejna edycja kalendarza z siatkarkami który tworzyłem, tym razem jednak sam pomysł na sesję, rodzaj obróbki, graficzny wygląd kalendarza był pod moją opieką.

Sesja trwała dwa dni i nie obyło się bez przygód!
Zapewne macie kilka pytań technicznych bo właśnie dla fotografów m.in. opisuję sesje zdjęciowe. Sprzęt jakim wykonałem zdjęcia do kalendarza to Nikon Z9 + Obiektywy 50, 70-200, 105 i 35 mm. Zdjęcie błyskane beautydish em, ogromną oktan, garnkami, używaliśmy zastawek, ekranów i wielu innych modyfikatorów światła.
Jako fotograf Łódź, przyznam że kolejne spotkanie z cudownymi siatkarkami było dla mnie jeszcze wiekszą przygodą niż za pierwszym razem.
Skład naszej ekipy zmienił się odrobinę ale Marek Filipiak jako moje dodatkowe ręce ogarnął nie tylko światło, zrobił kapitalny backstage który możecie obejrzeć na stronie naszego studio na wynajem Łódź, tu ——-> KLIK. Jako fotograf Łódź zapraszam was do obejrzenia efektów sesji. Oczywiście kalendarz możecie kupić na stronie Budowlanych Łódź, do czego żarliwie zachęcam!
Sesje zdjęciowe w Łodzi realizujemy w naszym studio jak i w innych lokalizacjach, w razie pytań, zapraszam do zakładki „KONTAKT”. Jeśli szukacie fotograf Łódź, który zrealizuje dla was sesje zdjęciowa indywidualną, sesje komercyjną, wykona zdjęcia produktowe, to dobrze trafiliście. Rafał Kalabiński www.rafalkalabinski.pl IG www.instagram.com/rafalkalabinski.pl

Szukajcie mnie też pod: Fotograf ślubny Łódź, zdjęcia ślubne, zdjęcia Łódź, reportaż ślubny, sesja ślubna.

Zdjęcia łódźZdjęcia do kalendarza łódź

Zdjęcia łódźZdjęcia do kalendarza łódź