FOTOGRAFIA RODZINNA ŁÓDŹ, SESJA RODZINNA ŁÓDŹ, ZDJĘCIA RODZINNE.
Wszystkich zapraszam na sesje rodzinne w nowoczesnym studyjnym wydaniu. Jeśli szukasz sesji zdjęciowej dla siebie i swojej rodziny a internet zasypały takie same „foteczki” i oczekujesz czegoś innego, oczekujesz po prostu więcej, to doskonale trafiłaś/trafiłeś. 

NAZYWAM SIĘ RAFAŁ KALABIŃSKI I JESTEM TWOIM NOWYM FOTOGRAFEM 😉

Sesja rodzinna w nowoczesnym wydaniu stanie się nie tylko niezwykłą pamiątką na lata, będzie też przygodą tego dnia w którym stawisz się u mnie na zdjęcia z zakresu: fotografia rodzinna, zdjęcia rodzinne, sesja rodzinna. Od pierwszego kontaktu poprowadzę Cię tak byś Ty i Twoja rodzina czuli się komfortowo, odpowiadam na wszystkie pytania związane z sesją zdjęciową. Dostaniesz ode mnie wskazówki co do ubioru, doboru kolorów, wyboru obuwia, makijażu czy też fryzury. Zapraszam Cię na piękną przygodę do cudownego studia STUDIODAYLIGHT.PL, niech ten dzień będzie cudownym wspomnieniem z przygody jaką Wam zaserwuję.

JAK ZATEM WYGLĄDA SESJA RODZINNA?

Sesja rodzinna wygląda następująco, najpierw ustalamy termin i godzinę spotkania, dalej otrzymujesz inspiracje co do stylizacji, czasem co do tego jak pozować taka mała foto podpowiedź, tak możesz poćwiczyć w domu przed lustrem albo przed swoim telefonem. Na pewno będzie radośnie jak ktoś z domowników Cię przyłapie. Dalej już tylko łatwiej. Wpadacie do studia, szybka kawa lub herbata, pierwsze przebieranie i zaczynamy robić zdjęcia, ja cały czas prowadzę, podpowiadam, pokazuję efekty na bieżąco. Zatem nie masz się co bać że nie wiesz jak wyglądasz na zdjęciach, dodatkowo oferuję podgląd na żywo na komputerze i zestaw luster w naszym studio. Czas trwania sesji to około jednej godziny, więc nikt się nie znudzi 🙂

JAK DŁUGO CZEKAMY NA ZDJĘCIA?

Wglądówki wysyłam tego samego dnia lub następnego. Oczywiście podczas sesji zdjęcia do obróbki możesz wybrać! Dalej potrzebuje standardowo do 3 tyg, niemniej jestem elastyczny w tej kwestii.

CZY MOGĘ ZOBACZYĆ STUDIO PRZED SESJĄ?

Tak i tak, czyli najłatwiej tu KLIK —> GALERIA lub po prostu możesz nas odwiedzić, po prostu napisz KLIK —> KONTAKT lub zadzwoń, 507428491

FOTOGRAF ŁÓDŹ

SESJA RODZINNA ŁÓDŹ

FOTOGRAFIA RODZINNA ŁÓDŹ

ZDJĘCIA RODZINNE ŁÓDŹ

Pozdrawiam
Rafał Kalabiński

www.rafalkalabinski.pl

IG www.instagram.com/rafalkalabinski.pl