Fotografia kobieca

FOTOGRAFIA KOBIECA ŁÓDŹ, SESJA KOBIECA ŁÓDŹ, SESJE KOBIECE, SENSUALNE ZDJĘCIA.
Zaczynamy! Jeśli kiedykolwiek marzyłaś o sesji zdjęciowej to trafiłaś idealnie, zabiorę Cię na cudowną przygodę jaką jest sesja kobieca, zdjęcia sensualne, zdjęcia portretowe!

OK, ALE JAK WYGLĄDA SESJA KOBIECA OD PODSZEWKI? CZY BĘDĘ CZUĆ SIĘ KOMFORTOWO PODCZAS ZDJĘĆ KOBIECYCH?

Oczywiście że tak, przede wszystkim zapraszam do kontaktu telefonicznego ze mną, zawsze chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Idąc dalej, kilka słów wstępu.
Sesja kobieca czy też zdjęcia kobiece to bardzo subtelny rodzaj fotografii wymagający indywidualnego podejścia które Ja osobiście preferuję. Na każdą sesje zdjęciową jako fotograf Łódź, przygotowuje indywidualny plan. Dla każdej z Was będę miał mnóstwo inspiracji, przed sesją pokaże wam przykładowe pozy, skarżę rodzaj ubrań i dobierzemy scenerię.

SESJA KOBIECA W STUDIO FOTOGRAFICZNE ŁÓDŹ, FOTOGRAFIA SENSUALNA

Sesja kobieca najcześciej odbywa się w naszym studio fotograficznym ale mogę wykonać zdjęcia w innej lokalizacji, w Twoim domu, mieszkaniu czy dowolnej lokalizacji, np apartamencie wynajętym pod sesję.

SESJA KOBIECA / ZDJĘCIA KOBIECE / ZDJĘCIA SENSUALNE NA PREZENT, CZY TO DOBRY POMYSŁ?

Jasne że tak! Każda sesja zdjęciowa na prezent do doskonały pomysł. Ja proponuje prezent niespodziankę w formie vouchera przygotowany przeze mnie dla Ciebie byś mógł/mogła wręczyć go, taki elegancki voucher jest swoistą przepustką ważną 6 mc od zakupu. Uprawnia do pełnowymiarowej sesji zdjęciowej.

CO WCHODZI W SKŁAD SESJI NA PREZENT?

Przed sesją szereg wskazówek, przygotowany Moodboard, to inspiracje co do póz i ubrań. Trzygodzinna sesja zdjęciowa w studiu fotograficznym. Od 10 do 20 obrobionych zdjęć, w zależności od wybranego pakietu (możliwość zwiększenia liczby zdjeć). Wszystkie zdjęcia w formie elektronicznej w najwyższej rozdzielczości i na papierze fotograficznym silk bądź luster w formacie 18×13 / 21 x 15 lub A4!   Miła atmosfera, pyszna kawa i dobra muzyka! W tym czasie kilkukrotnie zmienimy stylizację, w trakcie będziemy oglądać efekty sesji, tak byś wiedziała jak idzie nam dobrze, a piękne efekty w trakcie dodają skrzydeł, Tobie i mnie 🙂

ILE WCZEŚNIEJ TRZEBA SIĘ ZAPISAĆ NA ZDJĘCIA KOBIECE?

Po prostu napisz KLIK —> KONTAKT lub zadzwoń, 507428491, a ja znajdę dla Ciebie odpowiedni termin.

FOTOGRAF ŁÓDŹ

SESJA KOBIECA ŁÓDŹ

FOTOGRAFIA KOBIECA ŁÓDŹ

ZDJĘCIA SENSUALNE ŁÓDŹ

FOTOGRAFIA SENSUALNA

Pozdrawiam
Rafał Kalabiński

www.rafalkalabinski.pl

IG www.instagram.com/rafalkalabinski.pl

Fotografia kobieca ŁódźFotografia kobieca

Fotografia kobieca ŁódźFotografia kobieca