Oto kolejny blog na mojej stronie, tym razem urywek sesji portretowej Łódź, wykonany w naszym KLIK —–> STUDIODAYLIGHT , STUDIO FOTOGRAFICZNE ŁÓDŹ na wynajem.
To już kolejne spotkanie z cudowną Oliwią, modelką z Łodzi. Tym razem sesja miała zupełnie inny charakter, bo była typową sesją portretową, zatem plan był jasny.
Postanowiliśmy pójść w naturalne kobiece portrety, niczym polaroidy, czy zdjęcia testowe. Taka konwencja jest doskonała by pokazać podczas sesji portretowej mimikę modelki, kunszt pracy fotografa czy też naturalność obróbki graficznej.
Sesja portretowa wykonana została raptem w 30 minut, co prawda dodaliśmy trochę innych kadrów ale to już temat na kolejnego bloga.
Pamiętajcie że dobry fotograf Łódź, powinien tak operować światłem w studio fotograficzne by pokazać zalety modelki, światło na zdjęciach powinno „doceniać” urodę. Oczywiście naturalny portret kobiecy nie będzie okraszony fajerwerkami świetlnymi, lecz musi być ciekawie poświecony!
Ja jako fotograf zawsze staram się kreować światłem atmosferę, chce by ono współgrało z decydującym momentem. Jest to dla mnie jeden z najistotniejszych szczegółów w fotografii portretowej.
Zresztą sami oceńcie jak nam poszło 🙂
Jeśli jesteś zainteresowana sesją kobiecą, czy poszukujesz fotografa do sesji portretowej to dobrze trafiłaś.
Zapraszam do zakładki „KONTAKT”, lub IG www.instagram.com/rafalkalabinski.pl,
Pozdrawiam
Rafał Kalabiński
www.rafalkalabinski.pl