#FOTOGRAFSLUBNYLODZ – ZAPRASZAM NA KOLEJNĄ ODSŁONĘ REPORTAŻU ŚLUBNEGO TYM RAZEM W ŁODZI.

Wreszcie chwila oddechu i powoli spływają obrobione reportaże ślubne do moich klientów, staram się by oddawać zdjęcia jak najszybciej, czasem jest to 60 dni, czasem 3 tygodnie, ale finalnie najważniejsza dla mnie w postprodukcji jest dokładność.

REPORTAŻ ŚLUBNY W PURO HOTEL

To dla mnie wyjątkowe wydarzenie, Pannę Młodą znam wiele lat i jako dzieci bawiliśmy się na wspólnym podwórku, aż przyszedł czas na ten wyjątkowy dzień i wybór fotografa. Ciesze się że zostałem wybrany na to „stanowisko”. Fotograf ślubny to wyjątkowy zawód, wymagający dyscypliny, zdrowia, siły ale przede wszystkim kreatywności i pokładów doświadczenia. Ja jako fotograf ślubny Łódź, pracuje już od 2008 roku, ta historia tworzy się dalej i dalej, co mnie bardzo cieszy.

PRACA Z LUDZMI JAKO FOTOGRAF ŚLUBNY

Jest bardzo interesująca, z jednej strony jesteśmy uczestnikami takiego pięknego momentu jak ślub, pierwszy taniec, pocałunek przy torcie a z drugiej podglądaczami, pracując jako „niewidzialny” bohater, strzegący „momentów’, czasem niczym snajper z ukrycia. Właśnie na tym polega doskonały reportaż ślubny, fotograf ślubny powinien umieć wtopić się w otoczenie ale też nie może stronić od interakcji z ludźmi, wszystko oczywiście w dobrym guście….

HASŁEM DOBREGO FOTOGRAFA JEST „DECYDUJĄCY MOMENT”.

Ja przede wszystkim wierzę w piękne zdjęcia przedstawiające uchwyconą ulotną chwilę, nie jestem mistrzem poetyki obrazu, zaś znakomicie przewiduje co nastąpi, dlatego w zdjęciach właśnie kocham decydujący moment.

REPORTAŻ ŚLUBNY W HOTELU PURO

To dla mnie znakomita przygoda, uwielbiam takie miejscówki, jest to absolutnie mój gust, dlatego też bardzo polecam wszystkim parom młodym jako fotograf ślubny, hotel Puro Łódź, na zrealizowanie swojego ślubu i wesela.

SESJA POŚLUBNA W HOTELU PURO

Tak, udało się i tym razem, no może nawet więcej bo zdjęcia portretowe jakie zrobiłem podczas tego reportażu ślubnego trwały może z 10 min. Moja znajoma i jej mąż po prostu usiedli we wskazanym przeze mnie miejscu  a ja „trochę im tam nagadałem’. Efekty są zdumiewające, oczywiście to tylko kilka ujęć spośród wielu ale na prawdę trudno wybrać najlepsze!

TROCHĘ DETALI NA PAMIĄTKĘ I CUDOWNY WIDOK NOCĄ NA PAŁAC POZNAŃSKIEGO

Tak, zrobione, przemyciłem kilka detali, jako fotograf ślubny staram się pokazać klimat miejsc, porę roku, pogodę wszystko co jest pamiątką.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA ŁÓDŹ

 

FOTOGRAF ŚLUBNY

REPORTAŻ ŚLUBNY ŁÓDŹ

PLENER ŚLUBNY W HOTELU PURO

SESJA POŚLUBNA W HOTELU PURO

Pozdrawiam
Rafał Kalabiński

www.rafalkalabinski.pl

IG www.instagram.com/rafalkalabinski.pl

 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA ŁÓDŹFOTOGRAF ŁÓDŹFOTOGRAFIA ŚLUBNAFOTOGRAFIA ŚLUBNA FOTOGRAF ŁÓDŹ

FOTOGRAFIA ŚLUBNA ŁÓDŹFOTOGRAF ŁÓDŹFOTOGRAFIA ŚLUBNAFOTOGRAFIA ŚLUBNAFOTOGRAF ŁÓDŹ