#FOTOGRAFIABIZNESOWALODZ, SESJA BIZNESOWA ŁÓDŹ, FOTOGRAF ŁÓDŹ, FOTOGRAFIA BIZNESOWA.

Zapraszam wszystkich którzy chcą się wyróżniać i zadbać o swoją markę osobistą jak i o firmę. Fotografia biznesowa Łódź, to dziedzina w której czuje się doskonale, wszystkie zdjęcia wizerunkowe tak samo jak indywidualna bądź grupowa sesja biznesowa są jedną z moich ulubionych dziedzin fotografii. PRIORYTETEM MOIM W FOTOGRAFII BIZNESOWEJ JEST stworzyć na zdjęciach taki klimat by wasza osobista marka stała się unikatowa.

DLA KOGO JEST SESJA BIZNESOWA, CZY TEŻ FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA?

Dla każdego kto chce pokazać swoją działalność, przedstawić się przed nowymi klientami, pokazać czym się zajmuje i dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać! W tym pomogę kreatywne zdjęcia biznesowe, czy też innymi słowy kreatywna sesja wizerunkowa, takie zdjęcia mogą odbyć się w studiu fotograficznym studiodaylight.pl ale również w waszym biurze, warsztacie, lotnisku, na łodzi czy w jakimkolwiek miejscu na ziemi i powietrzu 😉 Jednym słowem fotografia biznesowa nie ma ram! Mogę dla was wykreować plan zdjęciowy wszędzie wraz z moją ekipą, zabiorę oświetlenie w dowolne miejsce i zrobimy

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA W ZAKRESIE SESJA BIZNESOWA, FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA?

To bardzo proste, napisz do mnie przez KLIK —–> KONTAKT, w kilku zdaniach czym się zajmujesz, gdzie chcesz umieszczać zdjęcia i jak je wykorzystasz. Ja wrócę do Ciebie z pomysłami gdzie i jak mogę zrealizować zdjęcia z zakresu fotografia biznesowa Łódź, zdjęcia biznesowe. Przedstawię gotowy storyboard który tworzę dla swoich klientów, przygotowuje wizualizacje planu zdjęciowego, dodatkowo oczywiście zapewniam wskazówki z zakresu przygotowania do sesji biznesowej, Ciebie i np Twoich pracowników w zakresie ubioru, ale również w zakresie budowy planu, np gdyby sesja miała odbyć się u Ciebie na sali produkcyjnej czy gdziekolwiek indziej.

CZY DŁUGIE SĄ TERMINY NA SESJE ZDJECIOWE TYPU… FOTOGRAFIA BIZNESOWA, ZDJĘCIA DO CV ITD…?

Nie! Zawsze staram się dopasować czasowo do moich klientów, jestem w stanie dosłownie i z dnia na dzień zrealizować dużą sesję zdjęciową, może to podnieść koszt ale wszystko da się zrobić, na obróbkę też długo nie będziesz czekać!

CZY W TRAKCIE BĘDĘ WIDZIAŁ EFEKTY SESJI? POMOŻESZ POZOWAĆ?

Tak, mogę zapewnić na sesji podgląd na żywo na komputerze typu Mac, będziesz widzieć wszystkie szczegóły a co do pozowania to po pierwsze, przed sesją biznesową dostaniesz ode mnie w razie potrzeby Moodboard czyli inspiracje dotyczące kadrów, póz, ubrań i całego planu zdjęciowego, po drugie sesja biznesowa prowadzona przeze mnie jest na zasadzie wskazówek odnośnie pozowania które nie są „sztywne”, wprowadzają Cię w świat naturalnego bycia przed obiektywem.

OPOWIEM O TOBIE POPRZEZ KOMPOZYCJE KADRU, SESJA BIZNESOWA NAPRAWDĘ MOŻE BYĆ KREATYWNA I ODNOSIĆ SIĘ DO TŁA, DZIĘKI TEMU KLIMAT MIEJSCA ZOSTANIE ODDANY LUB STWORZONY W STUDIU.

Tak w mojej opinii wygląda najlepsza sesje biznesowa, jest kreatywna, może być zrealizowana wszędzie i jest przyjemna w trakcie dla całej ekipy, od Ciebie poprzez wszystkich

Jaka jest oferta na sesję biznesową?

Indywidualna sesja biznesowa bądź wizerunkowa w studio a w jej skład
wchodzi:

– sesja zdjęciowa w studio KLIK —– STUDIODAYLIGHT.PL

– profesjonalnie przygotowany moodboard przed sesją wraz ze wskazówkami dotyczącymi ubrań i przygotowania planu zdjęciowego.

– omówienie makijażu i fryzury.
– sesja zdjęciowa do 2h wraz z odpowiednim oświetleniem.
– od 300 do 500 zdjęć z których to klient sam wybiera te do obróbki, (otrzymujecie ode mnie pliki wglądówki, na spokojnie w domu czy w biurze możecie sobie wybrać te które wam się najbardziej podobają lub podczas sesji możecie na bierząco zaznaczyć na komputerze z podglądem).
– 12 indywidualnie przygotowanych, poddanych szczegółowej obróbce graficznej zdjęć.

– możliwość dokupienia dowolnej liczby kadrów.

– istnieje możliwość zmian ilości zdjęć na mniejszą (mini sesja 6 zdjęć czas trwania do 1h).
– szybki czas realizacji.

Sesja wizerunkowa u klienta.

– sesja zdjęciowa w dowolnej lokalizacji zapewnionej przez klienta na terenie całej Polski,
(dodatkowy koszt dojazdu i dopłata za wyjazd na sesje poza Łodzią ustalam indywidualnie).

– profesjonalnie przygotowany moodboard przed sesją wraz ze wskazówkami dotyczącymi ubrań i przygotowania planu zdjęciowego.

– omówienie makijażu i fryzury.
– sesja zdjęciowa do 2h wraz z odpowiednim oświetleniem.
– od 300 do 500 zdjęć z których to klient sam wybiera te do obróbki, (otrzymujecie ode mnie pliki wglądówki, na spokojnie w domu czy w biurze możecie sobie wybrać te które wam się najbardziej podobają lub podczas sesji możecie na bieżąco zaznaczyć na komputerze z podglądem).
– 12 indywidualnie przygotowanych, poddanych szczegółowej obróbce graficznej zdjęć.

– możliwość dokupienia dowolnej liczby kadrów.

– szybki czas realizacji.

WSZYSTKIE WARIANTY SESJI MOGĄ BYĆ WYKONANE DLA WIELOOSOBOWEGO ZESPOŁU, DLA DOWOLNEJ ILOŚCI OSÓB!

W celu otrzymania indywidualnej oferty proszę o kontakt przez formularz kontaktowy.

FOTOGRAF ŁÓDŹ

SESJA BIZNESOWA

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

ZDJĘCIA BIZNESOWE

FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA

Pozdrawiam
Rafał Kalabiński

www.rafalkalabinski.pl

IG www.instagram.com/rafalkalabinski.pl

Fotografia biznesowa Łódź

Fotografia biznesowa Łódź