Studio fotograficzne łódź

Zapraszam do nowego studia fotograficznego Łódź ! Studiodaylight.pl !

Tym razem opowiem Wam o naszym studiu fotograficznym dla fotografa i filmowca.

Z końcem wakacji uruchomiliśmy w  pełni wyposażone studio fotograficzne w Łodzi na ulicy Św Jerzego w sąsiedztwie Manufaktury. Tu nasz strona www STUDIODAYLIGHT.PL

Na początek każdy fotograf łódź znajdzie u nas największą cykloramę w Łodzi, zachodząca na sufit i jeden bok. Co ważne studio jest wysokie i bardzo funkcjonalne, Do wnętrza studio fotograficzne łódź, wpada mnóstwo dziennego światła, w zależności od pory dnia jest do dyspozycji na części z cykloramą jak i w drugiej sali kretywnej.
W studio fotograficzne na wynajem, dysponujemy ponad 13 metrowym odejściem i szeroką na ponad 7 metrów cykloramą, dodatkowy łuk boczny i spektakularny górny dający wrażenie nieskończoności, łuk typu INFINYTY jest jedynym w Łodzi. Nikt inny w studio fotograficzne Łódź, takiego nie posiada.
Posiadamy gotowe dwie sale z dziennym światłem od wschodu do południa i od południa do zachodu słońca plus sale do odpoczynku wraz z aneksem kuchennym. 
Na głównej sali dla fotografa łódź znajduje się cyklorama i dodatkowo podłogę z jasnych paneli, sztukaterię na ścianach i stylowe meble. Gotową ścianę ze sztukateria, na naszej dużej sali.

Na drugiej sali, piękne światło od południa do zachodu słońca idealne do portretu z zastanym światłem jak i również do zdjęć całej sylwetki. Tu zapraszamy na zdjęcia testowe, polaroidy.

Każdy fotograf Łódź, czy to profesjonalista czy osoba początkująca znajdzie dla siebie odpowiednią przestrzeń w naszym studio.

Zapraszamy również fotografów z całej Polski, prowadzimy też warsztaty fotograficzne łódź, z zakresu fashion, portret, akt, sesje produktowe i wiele innych.

Każda z sal wyposażona w oddzielne oświetlenie błyskowe Quadralite Pulse Pro X wraz ze sterownikami obsługującymi 5 grup.
Mamy dla Was okty 180 cm, 150 cm, 120, cm, 120 cm Deep Flex, 105cm Beauty Dish, 70 cm Beauty Dish Hard Light, Softy 180 x 40 cm, blendy, zastawki, różne czasze i jeszcze wiele innych modyfikatorów.
W tym samym czasie można stworzyć 5 setupów i niezależnie błyskać na każdym.

Szczegóły naszej oferty na wynajem studia fotograficznego łódź poniżej pod linkiem studiodaylight.pl/cennik

W celu rezerwacji studia fotograficznego zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
507 428 491 Rafał
604 919 612 Marek

I przez formularz kontaktowy na naszej stronie studiodaylight.pl/kontakt

Pozdrawiam

Rafał Kalabiński

www.rafalkalabinski.pl

IG www.instagram.com/rafalkalabinski.pl

studiofotograficznelodz, studio fotograficzne Łódź studio fotograficzne łódźstudio fotograficzne łódź studio fotograficzne łódźZdjęcia testowe, polaroidy

studio fotograficzne łódź studiofotograficznelodz, studio fotograficzne Łódźstudio fotograficzne łódźstudio fotograficzne łódź studio fotograficzne łódź