Portret kobiety z sesji wizerunkowej Łódź

Tym razem, sesja wizerunkowa wykonana dla KLIK —–> LUKOMSKADESIGN w ramach projektu „Pokaż się”. Właśnie tak wyglądają efekty ekspresowej sesji zdjęciowej, którą wykonuję dla moich klientów.

Zdjęcia poniżej są zrealizowane by przedstawić Wam wyjątkowo kreatywną osobę, która zajmuje się projektowaniem mebli kuchennych, a raczej całych przestrzeni.
Pani Helena po prostu pokazała swoje prawdziwe oblicze, wyjątkowo sympatycznej, cierpliwej i zdecydowanej osoby. Do tego bardzo kreatywnej, gdyż aranżacje zdjęciowe są efektami jej projektów. Ja zadbałem o odpowiednie kadry, luźną atmosferę, światło i obróbkę graficzną

Wyboru zdjęć dokonała moja klientka, tym razem bez moich sugestii, już na sesji zdjęciowej byłem w 100% pewien efektów naszej pracy, na szybko przeglądaliśmy materiał zdjęciowy w trakcie, by mieć wszystko co zaplanowaliśmy.
Sesje zdjęciowe trwają od 30 minut do 90. Tym razem było ciut dłużej, bo zostałem poczęstowany pyszną kawą, którą Pani Helena częstuje swoich klientów, koniecznie musicie spróbować.
W ciągu 48 godzin, zdjęcia zostały wybrane i poddane retuszowi, również wszystko zgodnie z ustaleniami. Efekt, nas nie zaskoczył, i mnie i mojej klientce zdjęcia baaarrdzo się podobały, mam nadzieję spotkać się wkrótce na inne sesje zdjęciowe.
Epilog, Jeśli nie wiecie czy sesja zdjęciowa jest dla Was, napiszcie a Ja rozwieję Wasze wątpliwości! Do następnego ! Po więcej szczegółów w sprawie sesji modowych i do zapoznania się z moją ofertą zapraszam  do zakładki „KONTAKT” tam odpowiem na wszystkie pytania. Tymczasem życzę miłego oglądania.

Pozdrawiam

Rafał Kalabiński

www.rafalkalabinski.pl

 

Fotografie wizerunkowe Łódź, sesja portretowa

Fotografie wizerunkowe Łódź, sesja portretowaZdjęcia przedstawiają sesje wizerunkową wykonaną w Łodzi