ZDJĘCIA TESTOWE POLAROIDY

POLAROIDY ZDJĘCIA TESTOWE DLA MODELEK / MODELI


Testy (test shoot), polaroidy, lub zdjęcia testowe na potrzeby agencji modelek, modeli i na potrzeby profesjonalnego portfolio. Na szczęście takie zdjęcia już nie muszą być nudne, zdjęcia testowe mają być naturalne, bez retuszu, odchudzania czy wydłużania nóg. Polaroidy mają na celu pokazać modelki, modeli w prosty naturalny sposób, lecz nie nudny !
Staram się od lat pokazywać Wam że testówki mogą przybierać formę ciekawej sesji zdjęciowej.


POLAROIDY A ZDJĘCIA TESTOWE, CZYM SIĘ TO RÓZNI

Najprościej mówiąc, polaroidy są to całkowicie naturalne zdjęcia, bez makijażu, najczęściej wykonane w stroju kąpielowym, gładkim, najlepiej czarnym, pokazującym sylwetkę, proporcje ciała, stanowią fundament portfolio. Zdjęcia testowe, to rodzaj sesji zdjęciowej na potrzeby agencji modelek, które stają się Waszą osobistą reklamą, testówki wykonywane są w sposób kreatywny, są to portrety, zdjęcia sylwetki, zdjęcia w ruchu, mają pokazać wszystkie Wasze atuty, co za tym idzie do sesji potrzebna jest pełna stylizacja, ta warto skonsultować z fotografem, konieczny jest profesjonalny makijaż.

PRZYGOTOWANIA DO POLAROIDÓW I ZDJĘĆ TESTOWYCH DO AGENCJI MODELEK

Podstawa to dobre samopoczucie, koniecznie musicie się wyspać, być wypoczęte.
Polaroidy to zdjęcia bez makijażu, mają pokazać waszą skórę, rysy twarzy, koniecznie zadbajcie o kondycje skóry. Zabierzcie ze sobą strój kąpielowy czarny, dwuczęściowy.
Przygotowanie do testów, jak powyżej z tą różnicą że zdjęcia zostaną wykonane w pełnym makijażu, w pełnej stylizacji. Należy również zadbać o fryzurę.


JAKIE DOKŁADNIE ZDJĘCIA POWINNAŚ MIEĆ DLA AGENCJI MODELEK

Naturalne, aktualne, bez makijażu, bez pozowania, uśmiechu, w stroju kąpielowym, wykonane na jasnym tle, najlepiej przy day light, zdjęcia powinny być wykonane w wysokiej rozdzielczości, zawierać, twarz z przodu i z profilu, najlepiej lewy i prawy, zdjęcia całej sylwetki z przodu, boki i z tyłu, do tego można dorzucić do czterech zdjęć portretowych, ze zwiazanymi włosami,

AGENCJA MODELEK, MODELI KOGO SZUKA?

Zaskoczę Was, szuka ciągle nowych twarzy, dlatego podstawą dla agencji modelek są polaroidy, bez tego nie mamy o czym dyskutować. Jeśli już to macie, potrzebne będą zdjęcia testowe, na początek wystarczy Wam dziesieć profesjonalnych zdjęć testowych. Pamiętajcie, zdjęcia są waszą wizytówką!

Sesja, co, jak, gdzie

Polaroidy, jak i zdjęcia testowe wykonuję w studio fotograficznym, taka sesja całość trwa do dwóch godzin. Już w studio na bieżąco możemy podglądać efekty naszej pracy, to jest dla mnie ogromne ułatwienie, gdy widzicie się na dużym monitorze. Z części sesji polaroid, dostaniecie do dziesięći zdjęć, tyle samo przygotuję dla was z sesji testowej do agencji modelek lub do portfolio.
Gotowe pliki w najwyższej rozdzielczości moi klienci otrzymują do 7 dni od daty wykonania sesji zdjęciowej. Zatem do dzieła!

Pozdrawiam

Rafał Kalabiński


Zachęcam do kontaktu !-----> KLIK
www.rafalkalabinski.pl
www.facebook.com/rafalkalabinski


#polaroidy
#zdjęciatestowe
#testowki
#testy
#fotografiastudyjna
#fotograflodz
#zdjecialodzStrona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.