Sesja urodzinowa łódź


Sesja rodzinna.

Jest to coś takiego co każdemu z Nas, no prawie każdemu chodziło kiedyś po głowie, czasem brakło na zdjęcia dziecięce nam po prostu czasu, niekiedy na pewno szukaliście takich sesji i "pozowane zdjęcia przy tapecie z linoleum" nie są w waszym guście. Rozumiem Was doskonale, bo dla mnie sesje rodzinne są zupełnie czymś innym.


Sesja dziecięca, rodzinna, brzuszkowa, zdjęcia urodzinowe, sesje na prezent.

Takie zdjęcia są dedykowane dla Wszystkich, młodych, starszych i najstarszych, dziadków, rodzeństwa i nawet dla znajomych, możecie sami sprawić sobie pamiątkę, przyjemność, możecie też spełnić czyjeś marzenia o wyjątkowych zdjęciach.


Teraz jest najlepszy czas dla nas wszystkich na pamiątkową sesję rodzinną .

Przychodzę do Was właśnie z taką propozycją, zapraszam, na sesje rodzinne, pamiątkowe, z okazji urodzin Waszych dzieci, nawet bez okazji, ale nie w sztampowej formie, lecz w nowatorskim wydaniu, pięknego reportażu fotograficznego.


Tyle emocji do pokazania.

Zdjęcia naładowane emocjami, bez sztucznych ustawek, w luźnej formie, pamiątkowe zdjęcia z babcią, dziadkami, zdjęcia z chrzestnymi, a także z Wami!
Rodzinna fotografia powstała już bardzo dawno, nie będę wspominał, co pierwsze zdjęcia rodzinne pokazywały, niemniej, fotografia ewoluowała, rozwinęła się w kierunku który lubię.


Urodzinowe sesje zdjęciowe.

Przybrały kształt naturalnych, emocjonalnych fotografii, daje to cudowną, niepozowaną pamiątkę, dla Was, waszych dzieci, bliskich. Takie zdjęcia rodzinne będą towarzyszyć wam już na zawsze, przy wspólnych świętach, spotkaniach rodzinnych, będą pretekstem do wspólnego siedzenia na kanapie i przytulania się.


Wolne terminy.

Rodzinne sesje zdjęciowe trwają od 1h do 2,5h i postaram się dla Was również znaleźć czas na taką sesję zdjęciową, czy to będą zdjęcia Waszej córki/synka czy też sesja zaręczynowa, a może po prostu urodziny waszego chłopaka, chętnie uwiecznię to na moich zdjęciach i w pięknej formie druku cyfrowego, fotoksiążek czy też formie chmury przekażę cały materiał fotograficzny.W ciągu 7 dni,

otrzymacie zdjęcia po mojej autorskiej obróbce graficznej.


Fotografuję w Łodzi, ale również podróżuję po całej Polsce,

chętnie odwiedzę nowe miejsca...
Wykonam dla Was sesje rodzinne, sesje urodzinowe, sesje noworodkowe i inne kreatywne projekty.


Pozdrawiam

Rafał Kalabiński

Zachęcam do kontaktu !-----> KLIK
www.rafalkalabinski.pl
www.facebook.com/rafalkalabinski


#sesjewizerunkowe #sesjereklamowe
#fotografiawnętrz
#reklama
#grafika
#projektowanie

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.