SESJA PRODUKTOWA

Sesja produktowa łódź.

Blog z sesji produktowej wykonanej dla mojego klienta. Jest to już kolejna nasza współpraca, jakie z tego płyną wnioski? Dobre zdjęcia produktowe, sprzedają produkty!


Najlepsze zdjęcia produktowe łódź.

Sprzedają jeszcze lepiej produkty!


Zdjęcia produktowe aranżowane.

Najbardziej lubię pracować z ludźmi ale jak widać uwielbiam fotografować produkty w kreatywny sposób

Wiele szczegółów do pokazania.

Sesja produktowa może być wykonane w sposób minimalistyczny lub z rozmachem w pełnej aranżacji wnętrza, otoczenia, pleneru czy nawet statystów. Opcji jest bardzo dużo, Zawsze przed sesją nakreślam moim klientom jak to powinno wyglądać, poprzez stworzeniu storyboardu, klient dostaje plan działania w formie elektronicznej PDF, lub PSD do edycji. Czasem opracowujemy wszystko wspólnie, pozostawiam Wam pole do popisu. Oczywiście nad wszystkim czuwam, by coś nie wyszło źle!


Najszybsza edycja zdjęć.

Czas wyprzedzić konkurencję ! Dlatego staram się
się zmieścić w 72 godziny od wybrania plików w pełnej edycji zdjęć reklamowych.Przede wszystkim fotografuje w łodzi, ale jestem do dyspozycji na terenie całego kraju!

Dużo produktów trafia do mojego studia fotograficznego z całej Polski!


Najwyższej rozdzielczości nigdy się nie boimy!

Jakość, to podstawa! Oczywiście w dobie internetu, przygotuję Wam zdjęcia pod strony www, tak by wczytywały się maksymalnie szybko !

Zatem zapraszam na sesje reklamowe w Łodzi i na terenie całej Polski


Pozdrawiam

Rafał Kalabiński

Zachęcam do kontaktu !-----> KLIK
www.rafalkalabinski.pl
www.facebook.com/rafalkalabinski


#sesjewizerunkowe #sesjereklamowe
#fotografiawnętrz
#reklama
#grafika
#projektowanie

#zdjęciaprodyktowe
#sesjeproduktowe

#fotografiaproduktowa #fotografiareklamowa #zdjęciareklamowe #sesjearanżowane #grafika #projektowanie #fotomontaż #retuszzdjęć #retusz #sesja #reklama #zdjęciałódź #fotografiałódź #fotografłódź #fotograf


Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.