SESJA PRODUKTOWA, SESJA WIZERUNKOWA

ZDJĘCIA PRODUKTOWE ŁÓDŹ

Przedstawiam mini bloga z sesji wizerunkowej, połączonej z sesją produktową, wykonaną w naszym studio.
Nie wiem czy słyszeliście o www.spawear.pl ale jest to prawdopodobnie największy producent odzieży medycznej w Polsce.
To właśnie spawear, wpadł na pomysł nagradzania swoich klientek sesją zdjęciową i swoimi produktami.... A wiecie za co? Za rozmowę, o tym jak się nosi ich produkty, te wcześniej kupione, czy można coś w nich poprawić, co po prostu o nich sądzą klientki.
Jest to niespotykana akcja, bo Ja nie słyszałem o sponsorowaniu sesji wizerunkowych dotąd :)

Przy okazji sesji zdjęciowej wykonałem zdjęcia produktowe dla www.spawear.pl


SESJA WIZERUNKOWA ŁÓDŹ

Zdjęcia są najlepszą reklamą ! Nie tylko produktów, ale również nas samych. Zatem do dzieła, zapraszam was na kreatywne sesje wizerunkowe.
Zdjęcia możemy zrealizować podczas sesji studyjnej, sesji plenerowej, sesji aranżowanej w atelier, czy w jakimkolwiek innym miejscu.
Dla mnie sesja wizerunkowa, czy sesja produktowa zawsze stanowi przygodę, dlatego pomogę wam szukać miejsca, inspiracji czy też stylizacji.
Oczywiście o Wasz dobry wygląd zadba nasza cudowna wizażystka Joanna Biskupska Make Up -----> KLIK, zaś o atmosferę, Ja z resztą ekipy :)


SESJA PORTRETOWA DO CV I IN

Żaden problem! Stworzymy wasz wizerunek podczas przygotowań do sesji zdjęciowej, stylizacja, fryzura i make up stanowi fundament każdej sesji zdjęciowej.

RETUSZ ZDJĘĆ, CZYLI PROFESJONALNA OBRÓBKA GRAFICZNA

Zdjęcia wizerunkowe, zdjęcia produktowe, zawsze są na koniec opatrzone retuszem, zajmuje się tym od lat, poznałem chyba wszystkie tajniki szczegółowego retuszu zdjęć, ale przyznam się, że cały czas doskonalę swoje umiejętności, nie siadam na laurach, po prostu szukam nowych rozwiązań, oglądam filmy o retuszu zdjęć, prowadzę indywidualne warsztaty z retuszu zdjęć, to również pozwala mi cały czas się doskonalić.


PUENTA SESJI WIZERUNKOWEJ

Taka sesja wizerunkowa jest praktycznie dla każdego, wysokiego, niskiego, młodego, starszego, lekarza, adwokata czy też w sprawie pierwszej pracy.... Wystarczy napisać lub zadzwonić po więcej szczegółów.


Zapraszam na sesje reklamowe w Łodzi i na terenie całej Polski


Pozdrawiam

Rafał Kalabiński www.spawear.pl

Zachęcam do kontaktu !-----> KLIK
www.rafalkalabinski.pl
www.facebook.com/rafalkalabinski


#sesjewizerunkowe #sesjereklamowe
#fotografiawnętrz
#reklama
#grafika
#projektowanie

#zdjęciaprodyktowe
#sesjeproduktowe

#fotografiaproduktowa #fotografiareklamowa #zdjęciareklamowe #sesjearanżowane #grafika #projektowanie #fotomontaż #retuszzdjęć #retusz #sesja #reklama #zdjęciałódź #fotografiałódź #fotografłódź #fotograf

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.