Sesja poślubna na Zamku Książ

Sesja poślubna na Zamku Książ w Wałbrzychu.

Tym razem wybrałem dla mojej pary ślubnej na lokalizacje naszej fotograficznej przygody, czyli sesję plenerową poślubną, cudowny Zamek Książ znajdujący się raptem 290 kilometrów ode mnie, w Wałbrzychu, bo przede wszystkim fotografią ślubną zajmuję się w łodzi.
Jak wiecie uwielbiam podróżować i sesja poślubna w Zamku Książ bardzo przypadła mi do gustu, powiem Wam, że sama droga też była przyjemnością!
Te kilkaset kilometrów zleciało od tak przy dobrej muzyce i szybkiej jeździe samochodem ;)


Sesja plenerowa na Zamku Książ to była czystą przyjemność.

Piękny temat, to miłość, szczególnie osadzony w kadrach stworzonych w tak pięknym miejscu, plener na Zamku Książ, należy do tych sesji które będę wspominał latami.
Sesje poślubne które uwielbiam robić zakochanym parom, staram się wykonywać ciągle inaczej, po prostu indywidualnie, portretuję każdego w jedyny w swoim rodzaju sposób, staram się wydobyć w mojej fotografii ślubnej mnóstwo prawdy, a całość zamykam w subtelnych zdjęciach ślubnych.


Praca z parą młodą.

Uwielbiam pracować z ludźmi i to widać, tym razem Paulina prawie zagadała mnie na sesji zdjęciowej w Zamku Książ, ale przyznam że to jak się czujemy z fotografem procentuje.
Zresztą cześć sesji plenerowej macie poniżej.Sprzęt.

Zaskoczę Was, tylko dwa identyczne aparaty Nikon Z6. Obiektywy które używałem podczas sesji plenerowej to Nikkor 105 1.4f i Sigma Art 50 1.4f.
I kilka tajemnych sztuczek o których opowiem na blogu dla fotografów ślubnych.

Bo wkrótce powstanie blog o sesjach plenerowych który zakończy się warsztatami z fotografii ślubnej. Ale na razie ciiii.

Pozdrawiam

Rafał Kalabiński


Zachęcam do kontaktu !-----> KLIK
www.rafalkalabinski.pl
www.facebook.com/rafalkalabinski


#sesjaplenerowa
#sesjepoślubne
#sesjaposlubna
#plener
#sesjaposlubnazamekksiaz
#zdjeciaslubne
#fotografiaślubnałódź
#fotografiaslubnalodz#sesjewizerunkowe

#fotografiawnętrz
#reklama
#grafika
#projektowanie

#zdjęciaprodyktowe
#sesjeproduktowe

#fotografiaproduktowa #fotografiareklamowa #zdjęciareklamowe #sesjearanżowane #grafika #projektowanie #fotomontaż #retuszzdjęć #retusz #sesja #reklama #zdjęciałódź #fotografiałódź #fotografłódź #fotograf #sesjekobiece #sejsanaprezent #fotografiasensualna #akt #zdjęciaakt
Komentarze:
 • Anna 09.02.2021

  Super Rafał jak zawsze!


 • Karolina R 09.02.2021

  Klasa, masz cudowne kolory, całość, wszystkie Twoje prace bardzo mi się podobają, myślę że jesteś jednym z najlepszych fotografów ślubnych jakich znam, przede wszystkim Twoja wszechstronność świadczy o profesjonalizmie , widziałam inne projekty które są na bardzo wysokim poziomie, a już niedługo ja będę pisać o moje zdjęcia ślubne, bo planujemy wszystko na maj 2022!


 • Ewe_ina 09.02.2021

  Sztos piękne kadry ;)


 • Nastka 09.02.2021

  Szukacie definicji idealnie udokumentowanego, najważniejszego dnia w Waszym życiu!? Daleko nie musicie szukać Rafał to fenomenalny fotograf, jego zdjęcia są przepełnione pozytywną energią, emocjami. Jeżeli szukając fotografa kierujecie się tym aby wasz dzień był udokumentowany, tak aby łza w oku się zakręciła to trafiliście idealnie! Polecam z całego serca!


Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.