Sesja modowa, zdjęcia produktowe Łódź

Sesja modowa, zdjęcia produktowe Łódź.

Zapraszam na świeżutkiego bloga z sesji modowej, zdjęć produktów wykonanej jednego z największych producentów odzieży kosmetycznej i medycznej w Polsce.
Zdjęcia produktowe wykonane dla www.spawear.pl były dla naszej ekipy świetną przygodą,
ja w roli fotografa jak zawsze Joanna w roli wizażystki i fryzjerki, Trzy cudowne modelki, obsługa studia fotograficznego, pizzerman :) i Klaudia, właścicielka www.spawear.pl


Najlepsze zdjęcia produktowe łódź.

Jak wiecie zdjęcia są najlepszą reklamą w internecie.
Dlatego podstawą jest kreatywny fotograf który poprowadzi modelki, pomoże im pozować ale również będzie umiał czerpać z nich inspiracje, da wolną rękę gdy ekipa działa mega kreatywnie.
Do pełni szczęścia potrzebna jest osoba która cały czas patrzy w podgląd na żywo sesji produktowej, tu Klaudia pilnowała byśmy mieli wszystko. Kadry wcześniej ustalone, a ja z modelkami mogliśmy szaleć kadrowo. Kreatywność w zdjęciach produktowych, w sesjach modowych jest bardzo ważna, bo przecież chcecie się wyróżniać pośród tysięcy podobnych zdjęć produktowych...Zdjęcia produktowe z modelkami i modelami.

Uwielbiam pracować z ludźmi, jak w przypadku poniższej reklamowej sesji modowej.
Podczas chyba 10 godzin pracy powstało 1500 zdjęć produktowych, sama selekcja trwała 8 godzin pracy Właścicielki
www.spawear.pl i mojej.

Obróbka graficzna.

Zdjęcia produktowe mogą być obrobione w bardzo różny sposób, ja jestem elastyczny przy ustalaniu zakresu prac jakie mam wykonać, robię dokładnie to co jest ustalone w moim zakresie retuszu zdjęć produktowych z wielką starannością.
Podczas sesji zdjęciowej, po obróbce graficznej udało nam się wybrać około 400 zdjęć, co jest niezłą ilością, chyba przyznacie?


Ultra szybka edycja.

Czas to pieniądz! Od zawsze to słyszymy, czytamy, zatem działam bardzo szybko ze zdjęciami produktowymi. Zawsze wykonuje tak sesję reklamową by już wyjściowo zdjęcia produktowe wyglądały jak najlepiej. Dlatego edycja waszych zdjęć reklamowych trwa bardzo krótko.
Staram się zmieścić w 72 godziny od wybrania plików!


Fotografuję w Łodzi, ale wasze produkty mogę trafić do mojego studia z całej Polski!

Bardzo wiele produktów trafia do mnie z całej Polski, dlatego nie musicie osobiście stawiać się u mnie w studio, nie musicie też uczestniczyć w czasie sesji, to wasz wybór, ja jak zawsze zapraszam do odwiedzin, będzie pyszna kawa, herbata i znajdzie się czas aby coś przekąsić :)


Zdjęć produktowych w najwyższej rozdzielczości.

Uwielbiam najwyższą jakość, nie chodzi tu tylko o zdjęcia produktowe, po prostu jakość jest dla mnie bardzo ważnym aspektem, dlatego właśnie produktowe zdjęcia oddaje w bardzo wysokiej rozdzielczości tak by można z nich wykonać wielkoformatowe wydruki, ale również wykorzystać wycinki kadru tak zwany "crop" i wyłuskać detal do internetu.

Zapraszam na sesje reklamowe w Łodzi i na terenie całej Polski


Pozdrawiam

Rafał Kalabiński www.spawear.pl

Zachęcam do kontaktu !-----> KLIK
www.rafalkalabinski.pl
www.facebook.com/rafalkalabinski


#sesjewizerunkowe #sesjereklamowe
#fotografiawnętrz
#reklama
#grafika
#projektowanie

#zdjęciaprodyktowe
#sesjeproduktowe

#fotografiaproduktowa #fotografiareklamowa #zdjęciareklamowe #sesjearanżowane #grafika #projektowanie #fotomontaż #retuszzdjęć #retusz #sesja #reklama #zdjęciałódź #fotografiałódź #fotografłódź #fotograf


Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.