Reklamowe zdjęcia produktowe Łódź.

Reklamowe zdjęcia produktowe łódź.

Zapraszam Was na bloga z sesji reklamowej wykonanej dla mojego klienta. Domyślam się że Wy również macie Swoje produkty, czasem są to po prostu home made, rzeczy tworzone z pasją, a czasem wielkie produkcje na światową skalę.
Wszystkie te produkty muszą mieć najlepsze zdjęcia produktowe!


Najlepsze zdjęcia produktowe łódź.

Takie zdjęcia są najlepszą reklamą w internecie, zdjęcia produktowe wykonane w sposób kreatywny przyciągają, a diabeł tkwi w szczegółach. Produktowe zdjęcia aranżowane, ze scenografią, są obecne w internecie, wszelkich blogach, Instagramie i innych portalach społecznościowych. Zdjęcia produktowe ,które widzicie poniżej zostały wykonane podczas stylizowanej sesji zdjęciowej, czas jaki potrzebowaliśmy to około 3 godzin.


Zdjęcia produktowe z modelkami i modelami.

Lubię pracować z ludźmi, jak w przypadku poniższej reklamowej sesji zdjęciowej, do pomocy miałem dwie kreatywne osoby, nie byli to modele a osoby współtworzące markę, wizerunek produktów. Niemniej następna sesja reklamowa będzie wykonana z modelkami i modelami, co równie mnie cieszy.


Tyle szczegółów do pokazania.

Zdjęcia produktowe mogą być wykonane w sposób minimalistyczny ale też mogę zostać wykonane z rozmachem, sposobów jest milion, a nawet więcej. Ja zawsze przed sesją nakreślam moim klientom jak to powinno wyglądać, pomagam w stworzeniu storyboardu, czasem wszystko jest po mojej stronie, po to by klient o nic się nie martwił, dostaje plan działania w formie elektronicznej PDF, lub PSD do edycji. Czasem opracowujemy wszystko wspólnie, pozostawiam Wam pole do popisu. Oczywiście nad wszystkim czuwam, by coś nie wyszło źle!


Ultra szybka edycja.

Czas to pieniądz. Od zawsze to słyszymy, czytamy, zatem działam bardzo szybko ze zdjęciami produktowymi. Zawsze wykonuje tak sesję reklamową by już wyjściowo zdjęcia produktowe wyglądały jak najlepiej. Dlatego edycja waszych zdjęć reklamowych trwa bardzo krótko.
Staram się zmieścić w 72 godziny od wybrania plików!


Wasz wybór, moja pomoc.

Tak jak w tym przypadku, udostępniam całą swoją wiedzę w tworzeniu materiałów reklamowych, takie sesje zdjęciowe są najbardziej efektowne.


Fotografuję w Łodzi, ale wasze produkty mogę trafić do mojego studia z całej Polski!

Wiele produktów trafia do mnie z całej Polski, oczywiście jeśli są to słodycze lub pyszne kawy, ciężko mi je z powrotem odesłać, a na poważnie, dbam o Wasze produkty jak o swoje ulubione rzeczy!


Efekty sesji zdjęć produktowych w najwyższej rozdzielczości.

Uwielbiam najwyższą jakość, nie chodzi tu tylko o zdjęcia produktowe, po prostu jakość jest dla mnie bardzo ważnym aspektem, dlatego właśnie produktowe zdjęcia oddaje w bardzo wysokiej rozdzielczości tak by można z nich wykonać wielkoformatowe wydruki, ale również wykorzystać wycinki kadru tak zwany "crop" i wyłuskać detal do internetu.

Zatem zapraszam na sesje reklamowe w Łodzi i na terenie całej Polski


Pozdrawiam

Rafał Kalabiński

Zachęcam do kontaktu !-----> KLIK
www.rafalkalabinski.pl
www.facebook.com/rafalkalabinski


#sesjewizerunkowe #sesjereklamowe
#fotografiawnętrz
#reklama
#grafika
#projektowanie

#zdjęciaprodyktowe
#sesjeproduktowe

#fotografiaproduktowa #fotografiareklamowa #zdjęciareklamowe #sesjearanżowane #grafika #projektowanie #fotomontaż #retuszzdjęć #retusz #sesja #reklama #zdjęciałódź #fotografiałódź #fotografłódź #fotograf

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.