"POKAŻ SIĘ", Projekt dla ludzi z pasją !

To dzięki Pandemii powstał projekt "Pokaż się"


Tak właśnie, to dla Was są moje kreatywne sesje zdjęciowe, te wizerunkowe, reklamowe i produktowe, a także kreatywne reportaże.


Chcę pokazać, co robicie, chcę Was przedstawić Waszym klientom w internecie,

pokażę Wasze produkty, Waszą pracę, która być może jest pasją, tak jak moją fotografia !
Przedstawię Wasze usługi w sposób taki, o jakim jeszcze nie myśleliście, dajcie się poznać z najlepszej strony!


Sesje zdjęciowe, które oferuję są oparte na dobrym planie,

moja kreatywność połączona z Waszymi sugestiami, oczekiwaniami przybierze kształt kreatywnej sesji zdjęciowej, ta zaś zamieni się za pomocą mojej obróbki graficznej w finalny produkt. Fotografię, baner, wizytówkę, Waszą galerię zdjęciową, może menu, okładkę książki czy reportaż z powstawania Waszego dzieła...

Sesje zdjęciowe trwają od 30 minut do 90,

w tym czasie wykonuję od 300 do 1000 zdjęć, podczas całego procesu, na bieżąco pokazuję efekty naszej pracy, staram się działać zgodnie z wcześniej ustalonym storyboardem lub po prostu scenariuszem, oczywiście jeśli potrzeba działam "pod wpływem dobrych emocji" na spontanie.

W ciągu 48 godzin,

otrzymacie zdjęcia do wglądu, wybieracie wcześniej ustaloną ilość zdjęć i w zależności od "Projektu" otrzymujecie gotowe zdjęcia, projekty graficzne, info grafiki czy też inne materiały w czasie od 1 dnia do 7. Zazwyczaj czas który jest mi potrzebny to 48 godzin

Czasy które nastały powodują że wszyscy mamy coraz więcej do pokazania,

"czas zwolnił", nie stoimy w korkach tak jak kiedyś, oszczędzamy po 2-3 godziny, dzięki temu możemy zająć się naszą pasją i zamienić ją w pracę, a tę pracę w coś czym możemy dzielić się z innymi ludźmi, Wierzę że Waszymi przyszłymi kontrahentami, to właśnie na celu ma cała sesja fotograficzna.

Ja fotografuję w Łodzi, ale również podróżuję po całej Polsce,

dlatego chętnie odwiedzę nowe miejsca...
Jeśli macie jakieś pytania, potrzebujecie pomocy, pomysłu na siebie, zapewne razem wymyślimy taką sesję zdjęciową o jakiej nie marzyliście.

Zachęcam do kontaktu ! -----> KLIK
www.rafalkalabinski.pl
www.facebook.com/rafalkalabinski

#sesjewizerunkowe #sesjereklamowe
#fotografiawnętrz
#reklama
#grafika
#projektowanie

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.