Plener ślubny w Rudawach Janowickich | Kolorowe Jeziorka Zapowiedź

Wiecie gdzie ostatnio byłem?
Ode mnie ponad 300 km, w Rudawach Janowickich, na sesji plenerowej, gdy wyruszałem z Łodzi, buło lekko mówiąc szaro, niemniej z każdym kilometrem pogoda pogaraszła się, wiecie jaki mamy zawsze plan? Fotografować w złotą godzinę, mieć ciepłe piekkne nastrojowe zdjęcia, no dobra to taki plan nad wyraz.... Ja się tak nie szufladkuje, dla mnie światło i cień jest zawsze inspiracją do pięknych zdjęć, staram się wykoprzystać klimat jaki zastałem, myślę że moje reportażowe podejście do sesji plenerowych często procentuje...! W zasadzie zawsze :) Tu na mini blogu chciałby abyście obejrzeli 1/3 sesji poślubnej, ewne perełki zostają w "rodzinie", czyli są dla mojej najodważniejszej pary młodej tego sezonu!
Na koniec zapraszam was na zapowiedź sesj plenerowej w Rudawach Janowickich, Kolorowe Jeziorka, dla tych którzy chcą wiedzieć Nikon Z6 + 105 1.4 f nie boją się takiego deszczu ;)

Tu zaś zapraszam na bloga z reportażu Karoliny i Adama w Folwarku Tworzyjanki klik ---> BLOG z reportażu ślubnego folwark tworzyjanki, Folwarku Tworzyjanki, tam mieliśmy na prawdę doborową ekipę wraz z Wodzirej 202 i DJ Sebastian

MIŁEGO OGLĄDANIA MOI MILI :)

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.