O nas

Nazywamy się Rafał Kalabiński i Klaudia Kaźmierczak, tworzymy duet, fotograficzny i w życiu osobistym.


 

Kim jesteśmy – Jesteśmy zawodowymi fotografami, JAKO ZAWODOWCY NALEŻYMY DO Programu NPS (NIKON PROFESSIONAL SERVICES) przeznaczonego dla elity profesjonalnych fotoreporterów posługujących się legitymacją prasową i posiadających zawodowy sprzęt marki Nikon. Również, obydwoje zajmujemy się grafiką, Klaudia dodatkowo jest licencjonowaną wizażystką. Jesteśmy Laureatami wielu konkursów fotograficznych m.in konkursu Fotoerotica 2012, „Akt w klasycznej odsłonie”.2013, Rok Fotografii Gazety Wyborczej w kategorii portret, oraz autorami ilustracji i tekstu do albumu „Polska Niezwykła”. Po raz kolejny nagrodzeni w konkursie Playboya Fotoerotica 2013, uznani Jako jedni z 10 najlepszych wśród łódzkich fotografów ślubnych w 2014 i najlepsi pośród fotografów w 2015 z województwa łódzkiego według Zankyou. Jesteśmy zwycięzcą ZIWA (Zankyou International Wedding Awards)2016 na najlepszego fotografa ślubnego! I po raz kolenjy Najlepszymi Fotografami Ślubnymi 2016 roku według Zankyou.


 

Jakie mamy doświadczenie – Fotografią zajmujemy się od 2008r. Rafał, Klaudia od 2011r.
Fotografujemy przede wszystkim Śluby na tą chwilę wspólnie i osobny zdobyliśmy doświadczenie na ponad 300 ślubach. Jadnakże pracujemy w pełnym zakresie fotograficznym, zdjęcia modowe, produktowe, fotografia architektury, grafika, pracowaliśmy dla wielu firm, hoteli jak i również reportażowaliśmy wybory Miss Polski, czy inne eventy.


 

Co Nas wyróżnia spośród innych – Artystyczne, kreatywne spojrzenie na fotografię, każdy następny ślub jest dla nas nowym wyzwaniem. Pełna elastyczność, zdjęcia wykonujemy w sposób jaki chcecie, my jesteśmy by podpowiedzieć i poprowadzić Was lecz nie wykonujemy nic wbrew Wam.

 

 

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.