O mnie


 

CZEŚĆ NAZYWAM SIĘ RAFAŁ KALABIŃSKI I JESTEM FOTOGRAFEM ŚLUBNYM JAK I RÓWNIEŻ ZAWODOWYM FOTOREPORTEREM.

Tym razem zacznę od tego że Fotografią Ślubną nie zająłem się przypadkowo, wcześniej pracowałem jako zawodowy fotograf w POLSKIEJ AGENCJI PRASOWEJ, byłem też fotografem sportowym, pracowałem dla Legii Warszawa. Fotografowałem Miss Polski mnóstwo innych wydarzeń kulturalnych. Nie przypadkiem zacząłem przygodę z fotografią ślubną łódź, uwielbiam prace z ludźmi, uwielbiam gdy mnóstwo się dzieje, zwiedzać nowe miejsca, poznawać nowe zwyczaje, to właśnie daje mi fotografowanie ślubów.


 

FOTOGRAF ŁÓDŹ

W dwóch słowach tak można najlepiej mnie opisać, choć zostałem wielokrotnie nagrodzony jako najlepszy fotograf ślubny łódź, fotograf miesiąca, czy laureat innych nagród z branży fotografii ślubnej. Muszę się przyznać że w innych kategoriach udało mi się nazbierać przez ponad 15 lat zawodowej pracy jako fotograf, nagród i wyróżnień.
Ale to i tak nie jest najważniejsze, bo dla mnie najważniejsi się zadowoleni ludzie, z którymi pracuję, końcowy efekt mojej pracy w formie fotografii który zaspokaja wszelkie pragnienia jest dla mnie najlepszą nagrodą czy to w kategorii fotografii ślubnej czy w jakiejkolwiek innej.
Bo zajmuje się fotografią ślubną łódź, fotografią okolicznościową, fotografią portretowa, fotografią architektury, fotografią modową i fotografią produktową, a także fotografią
dokumentalną.


 

Fotograf ślubny łódź.

To zawsze bardzo ważny wybór, dlatego polecam zawsze spotkanie z fotografem ślubnym, kilka pierwszych zdań powie Wam wiele o podejściu do fotografii ślubnej, do klienta, dla mnie podstawą jest komunikacja, zdjęcia ślubne są dla mnie jednym z najważniejszych jakie można wykonywać, dlatego chce by klienci którzy wybiorą mnie na fotografa ślubnego, wybierali świadomie, dzięki temu finalny efekt będzie najlepszy, obiecuję !

Pozdrawiam

Rafał Kalabiński


 

Zachęcam do kontaktu !-----> KLIK
www.rafalkalabinski.pl
www.facebook.com/rafalkalabinski


 


 

#sesjaplenerowa

#warsztatyfotografii

#fotografiafashion
#fotografiamodowa
#fotografiaaktłódź
#sesjepoślubne
#sesjaposlubna
#plener
#sesjaposlubnazamekksiaz
#zdjeciaslubne
#fotografiaślubnałódź
#fotografiaslubnalodz#sesjewizerunkowe

#fotografiawnętrz
#reklama
#grafika
#projektowanie

#zdjęciaprodyktowe
#sesjeproduktowe

#fotografiaproduktowa #fotografiareklamowa #zdjęciareklamowe #sesjearanżowane #grafika #projektowanie #fotomontaż #retuszzdjęć #retusz #sesja #reklama #zdjęciałódź #fotografiałódź #fotografłódź #fotograf #sesjekobiece #sejsanaprezent #fotografiasensualna #akt #zdjęciaakt


  

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.