Najlepsze zdjęcia ślubne 2019

Cześć!

Zapraszam Was do obejrzenia ponad 100 ulubionych przeze mnie kadrów, wykonanych podczas reportaży ślubnych w 2019 roku. Wystarczy kliknaćprzycisk PLAY lub tu: -----> NAJLEPSZE ZDJĘCIA ŚLUBNE 2019 <-----

Poniższe zdjęcia są namiastką tego co Tworzę dla Was, fotografuje w sposób który lubie najbardziej, uwieczniam emocje, tworzę dynamiczne ujęcia, zresztą oceńcie sami!

W czasie sezonu ślubnego 2019 odwiedziłem wiele ciekawych miejsc, takich jak Pałac Pstrokonie, Folwark Wąsowo, Dolina Cedrony czy Stara Oranżeria, byłem nad morzem w Cegielna Rzucewo i w naszych pięknych polskich górach. Był to dla mnie bardzo owocny sezon, poznałem mnóstwo fantastycznych ludzi i widziałem różne ciekawe miejsca, byłem na przepieknym ślubie w Bawarii, także w Holandii, właśnie wszystko to sprawia że fotografia ślubna jest dla mnie tak ciekawa. Na koniec drobne info dla kolegów.

Większośc zdjęć wykonana Nikonem D4s lub Z6, kilka kadrów to D850, obiektywy 35, 50, 85 i 105 1.4 :)

Pozdrawiam i żcyczę miłego ogladania.

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.