Najlepsze zdjęcia ślubne 2018

Cześć :)

Przedstawiam Wam najlepsze zdjęcia śluben z 2018 roku, wybrane przeze mnie kadry pokazuą filozofię mojej fotografii.

Jak się domyślam wiele zdjęć przewinęło się przez wasze głowy, ale skoro już się spotkaliśmy pozwólcie, że przedstawię sposób na waszą historię.

Przede wszystkim tworze piękne, radosne zdjęcia dzięki którym cofniecie się w czasie, poczujecie emocje a nawet na nowo odkryjecie intymne chwile.
Kadry pełne wzruszających, uśmiechniętych momentów i nieoczekiwanych zwrotów akacji kreuję z niezwykłą starannością dbając o szczegóły, aby perfekcyjnie dopracować każdą z fotografii i zachować klimat całego ślubu.


Kreatywnie zamykam w obrazach każdą z chwil.

Na koniec zapraszam na blog z ponad 200 zdjęciami ślubnymi z klimatycznych miejsc w całej polsce takich jak dolina cedronu, góry stołowe, polana zdrój, stara oranżeria, sesje zdjęciowe w tatrach, plenery ślubne nad morze, zdjęcia ślubne w amsterdamie, sesja ślubna w pradze.

POZNAJMY SIĘ!

Komentarze:
  • Konrad B 10.02.2019

    Cudowne robisz zdjęcia, tyle się tam dzieje dobrego, uwielbiam te kolory, są naturalne i przepiękne. Moim skromnym zdaniem jesteś najlepszym fotografem slubnym w Łodzi, i jednym z najlepszych fotografów ślubnych w Polsce!


  • Rafał Kalabiński 10.02.2019

    Dzięki Konrad! Mam nadzieję że się spotkamy osobiście! Masz może jakieś ulubione ujęcie z najlepszych zdjęć ślubnych 2018 w moim wykonaniu?


Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.