"KALABIŃSKIE MEETING HOME PHOTO" FIRST EDITION !

"KALABIŃSKI MEETING HOME PHOTO", TO WARSZTATY FOTOGRAFII FASHION, PORTRET, AKT.

Musiałem to zrobić, bo wiecie że najbardziej lubię pracować z ludźmi, dzięki temu cały czas się rozwijam, nie stoję w miejscu. Dlatego też postanowiłem się swoją wiedzą na temat fotografii modowej podzielić z szerszym gronem, na moich autorskich spotkaniach fotograficznych, które można domyślnie traktować jako warsztaty fotografii portretowej, modowej czy też warsztaty fotografii aktowej.

Tym razem na pomysł warsztatów fotograficznych wpadłem całkowicie sam, po prostu stwierdziłem że skoro coraz więcej osób do mnie pisze w sprawie obróbki zdjęć, pracy z modelką, pracy ze światłem, zrobię coś was w szerszym gronie, bo przecież indywidualne warsztaty fotografii prowadzę już od dawna.


Warsztaty fotografii, obróbka zdjęć.

Ja osobiście uważam że warsztaty fotografii aktowej, modowej czy obojętne jakiej, są potrzebne każdemu, nie tylko po to by nauczyć się na nich fotografować, trzymać aparat w jakiś specjalny sposób, czy też poznać tajniki pracy ze światłem, warsztaty fotografii potrzebne są nam po to by poznać innych ludzi, fotografów, popatrzeć jak stoją gdy robią zdjęcia, to nauka patrzenia i wyciągania wniosków, ale też bodziec. Bo przyznam się że na moje spotkanie przyjechali ludzie z całej Polski. Czyli ludzie zdeterminowani. Właśnie to wyróżnia fotografa który chce się rozwijać od kogoś kto po prostu myśli że już wszystko wie.Warsztaty fotografii łódź.

Nie są potrzebne każdemu, spotkanie w naszym gronie nie jest dedykowane też do każdego.
"KALABIŃSKI MEETING HOME PHOTO", to miejsce spotkani dla pasjonatów, dla cudownych modelek, świetnej atmosfery, to czas spotkania z wyjątkowymi ludźmi w wyjątkowym miejscu.
Chcecie wiedzieć co będziemy robić na drugiej edycji?
Jeść sushi, rozmawiać, słuchać muzyki, FOTOGRAFOWAĆ, jeden fotograf jedną modelkę !
Pić piwo albo lampkę wina jak ktoś nie będzie autem :P
Będziecie mogli mi zadać każde pytanie na temat fotografii, nawet na temat fotografii ślubnej w której również czuję się doskonale!
Opowiem Wam jak fotografuję śluby, jaka fotografia jest dla mnie najciekawsza, jak zarabiać na fotografii pieniądze, dlaczego wybrałem ten zawód a nie jakiś inny, pokaże pracę z modelkom, dam Wam czas na swobodne fotografowanie na warsztatach fotograficznych ale tez będę Was wspierał, prowadził.


Backstage, znany fotograf!

Oczywiście na drugą edycję również ściągnę dla Was znanego fotografa który wykona dla Nas backstage.
Poniżej zapraszam na Backstage z warsztatów fotografii modowej, fotografii aktowej, i kilkanaście kolorowych zdjęć wykonanych przeze mnie, podczas pokazu jak pracuję z modelkami na sesji zdjęciowej.

Jak wiecie było tak gęsto w powietrzu ze miałem 7 minut by wykonać sesję z trzema cudownymi modelkami. Dodam że backstage wykonał dla Nas Seweryn Cieślik ----> Klik!!!

Zapraszam na relację z pierwszej edycji warsztatów fotograficznych łódź i do kontaktu w sprawie drugiej edycji...!


Epilog, sprzet fotograficzny.
Dziś, wszystkie zdjęcia wykonałem aparatem Ricoh Gr2, tak jest to aparat kompaktowy z matrycą APSC ;)
Kocham go!
Pozdrawiam

Rafał Kalabiński


Zachęcam do kontaktu !-----> KLIK
www.rafalkalabinski.pl
www.facebook.com/rafalkalabinski#sesjaplenerowa

#warsztatyfotografii

#fotografiafashion
#fotografiamodowa
#fotografiaaktłódź
#sesjepoślubne
#sesjaposlubna
#plener
#sesjaposlubnazamekksiaz
#zdjeciaslubne
#fotografiaślubnałódź
#fotografiaslubnalodz#sesjewizerunkowe

#fotografiawnętrz
#reklama
#grafika
#projektowanie

#zdjęciaprodyktowe
#sesjeproduktowe

#fotografiaproduktowa #fotografiareklamowa #zdjęciareklamowe #sesjearanżowane #grafika #projektowanie #fotomontaż #retuszzdjęć #retusz #sesja #reklama #zdjęciałódź #fotografiałódź #fotografłódź #fotograf #sesjekobiece #sejsanaprezent #fotografiasensualna #akt #zdjęciaakt
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.