Dominika i Rafał

Tym razem mieliśmy mega wyzwanie. Nasza Para Młoda, bardzo pozytywnie zakreceni ludzie, artysci, architekci, postawili bardzo wysoko poprzeczkę naszym zdjeciom.
"Cześć chcemy niezwykłe zdjęcia z Archikolegiata NMP Królowej i św. Aleksego w Tumie", jakkolwiek to nie zabrzmiało, widzieliśmy juz wtedy że jest to kolejne fotograficzne wyzwanie :), które uwielbiamy!

Niemniej opróćz samego Tum, dowiedzielismy się że nie bedzie standardowego przyjęcia weselnego tylko uroczysty obiad maleńkim lokalu Klub 97 na Piotrkowskiej w którym za bardzo nie będziemy mogli się poruszać... Dominika dodała, "A zrobicie nam zdjęcia z powietrza i film z ceremonii..?", cóż nie moglismy odmówić... Film klik.

Wszystko wydawało się dość skomplikowane, lecz juz od samych przygotowań nasi Młodzi, piekni, czuli się swobodnie, bo po prostu poznali nas przed slubem , 3 godziny rozmowy co i jak i picia kawy zaprocentowało.

Zdjęcia nie robiły się same, ale robiło się je z wielkoą przyjemnością i luzem, tym razem o sprzecie nie będziemy wiele pisać, taki standard mieliśmy ze sobą Nikony D4s, D750, kilka stałek i potężnego Nikkora 14-24mm plus Dron4K, a na efekty naszej pracy zapraszmy poniżej i do galerii video.

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.