Chrzest Łódź, Fotografia Chrztu.

Reportaż z chrztu, fotografia rodzinna, fotografia pamiątkowa.


Tym razem zapraszam na reportaż z chrztu, wykonanego w pieknym kościele w Nowosolnej. Uwielbiam decydujący moment w fotografii, czyli łapanie chwili, fotografia chrztu jest świetna okazją do łapania chwili, dlatego bardzo ważny jest nie tylko refleks, trzeba umieć przewidywać, w tym pomaga doświadczenie w fotografowaniu chrztu.


Sesja rodzinna podczas chrztu.

Sesja plenerowa podczas chrztu jest dla wszystkich bardzo wygodna, nikt nie musi się stawiać drugi raz, wszyscy są ubrani, gotowi, sesja trwa kilka minut, no może kilkanaście ;)

Fotografia chrztu Łódź.

Uwielbiam pracować z ludźmi, znakomicie czuje się w reportażowych tematach, dlatego fotografowanie chrztów jest dla mnei czystą przyjemnością.


Pozdrawiam

Rafał Kalabiński


Zachęcam do kontaktu !-----> KLIK
www.rafalkalabinski.pl
www.facebook.com/rafalkalabinski


#sesjaplenerowa
#sesjepoślubne
#sesjaposlubna
#plener
#sesjaposlubnazamekksiaz
#zdjeciaslubne
#fotografiaślubnałódź
#fotografiaslubnalodz#sesjewizerunkowe

#fotografiawnętrz
#reklama
#grafika
#projektowanie

#zdjęciaprodyktowe
#sesjeproduktowe

#fotografiaproduktowa #fotografiareklamowa #zdjęciareklamowe #sesjearanżowane #grafika #projektowanie #fotomontaż #retuszzdjęć #retusz #sesja #reklama #zdjęciałódź #fotografiałódź #fotografłódź #fotograf #sesjekobiece #sejsanaprezent #fotografiasensualna #akt #zdjęciaakt

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.