Fotografia Produktowa Michał Grzegorczyk, Rafał Kalabiński i Klaudia Kaźmierczak

W ofercie znajduje się kilka pakietów, a każdy z nich może być indywidualnie dostosowywany do wymagań każdego klienta. Poniższe pakiety można rozszerzyć opcjonalnie o umieszczenie loga lub znaku wodnego na prezentacji +5 zł, zaawansowaną korektę zdjęć lub oprawę graficzną+ 50 zł/1h pracy grafika, korektę niewielkich niedoskonałości produktu +5 zł/zdjęcie produktu, korekta dużych niedoskonałości produktu 12 zł/zdjęcie produktu, opcjonalne dodanie opisu produktu 7 zł, animacja produktu prezentacja jego funkcji od 12 zł/zdjęcie produktu, wycena indywidualna przedmiotów dużych wymagających montowania, składania, prasowania oraz fotografii produktowej przedmiotów odbijających światło.

Fotografia produktowa to jedna z najbardziej wymagających dziedzin. Nie wystarczy tutaj odrobina techniki oraz dobry aparat. Najważniejszy jest pomysł. Tylko wtedy mamy pewność, że nasz produkt rzeczywiście zainteresuje sobą potencjalnych klientów, a nam przyniesie wymierne zyski. Dlatego też fotografia produktowa dedykowana jest tylko doświadczonym, specjalizującym się w niej pasjonatom – jedynie oni mogą zapewnić swoim zleceniodawcom świetne rezultaty, niezależnie od specyfiki fotografowanego przedmiotu.
Ponieważ fotografia produktowa to jedna z naszych sztandarowych usług, decydując się na współpracę z nami, mogą mieć Państwo pewność, że ze zlecenia wywiążemy się z najwyższym profesjonalizmem. Do każdego klienta podchodzimy  indywidualnie i dopasowujemy proponowaną ofertę do jego oczekiwań i potrzeb. Posiadamy przy tym zaawansowany sprzęt oraz doświadczenie, tak niezbędne w tym wymagającym zawodzie.
Ze swojej strony możemy Państwa zapewnić, że fotografia produktowa w naszym wykonaniu to gwarancja powodzenia i oryginalności. To przemyślana i nietuzinkowa idea i jej skuteczna, wysokojakościowa realizacja, które razem przekładają się na świetny i za każdym razem równie intrygujący efekt. To w końcu pełen profesjonalizm i solidność, a także bezdyskusyjna terminowość, jakich próżno szukać u konkurencji.
Jeżeli zatem interesuje Państwa fotografia produktowa, zapraszamy do kontaktu. Wierzymy, że ta współpraca okaże się satysfakcjonująca dla obydwu stron, a Państwo dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów.